Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2018

II Amatorski Duathlon Szubiński.

foto:TD

foto:TD

17 czerwca 2018 roku odbył się II Amatorski Duathlon Szubiński.

Organizatorami tego wydarzenia był Urząd Miejski w Szubinie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Szubiński Klub Rowerowy oraz Szkoła Podstawowa w Kowalewie.

Uczestnicy pokonali piękną trasę biegowo-rowerową od Kowalewa, dalej drogami w kierunku Smolnik oraz Gąbina. Trasa niewątpliwie zachwycała atrakcyjnością przyrodniczą. Organizatorom zależało na tym by impreza miała charakter kameralny i by mogli w nim uczestniczyć wszyscy, niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej. W duathlonie uczestniczyły 43 osoby. Udział był bezpłatny. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę, pamiątkowy medal. Po ukończonym duathlonie wszyscy spotkali się przy wspólnym posiłku i podzielili się swoimi wrażeniami.

Zwycięzcy II Amatorskiego Duathlonu Szubińskiego

Kobiety:

1. Sandra Szymczak
2. Wioleta Borowiec
3. Marta Zielińska

Mężczyźni:

1. Dawid Masiakowski
2. Mateusz Czyżewski
3. Marcin Frydrych

 Organizatorzy dziękują sponsorom, niezastąpionym strażakom z OSP Szubin oraz policjantom z KPP Nakło za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników. Podziękowania również dla Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pana Adama Haka za pomoc w organizacji.

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka/ UM Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)