Dziś mamy 17 października 2018, środa, imieniny obchodzą:
06 grudnia 2017

Gratka dla miłośników muzyki i kultury żydowskiej. Sala pękała w szwach

fot. SDK

fot. SDK

Sala Szubińskiego Domu Kultury pękała w szwach. Nie lada gratką dla miłośników muzyki i #kultury żydowskiej okazał się koncert 2.grudnia b.r. zatytułowany „Gdybym był bogaczem”, oparty na motywach kultowego musicalu Jerrego Bocka „Skrzypek na dachu”.

Sceniczne kreacje stworzyli aktorzy Teatru Nowego w Poznaniu. Przenieśli publiczność do Anatewki, do domu Tewjego Mleczarza, który marząc o lepszym życiu niejednokrotnie wdawał się w dysputy z Bogiem.

Tego wieczoru mogliśmy wysłuchać m.in. duetu Goldy i Tewjego, Arię Tewjego - „Gdybym był bogaczem”,” To świt , to zmrok”, „Czy mnie kochasz?”. I choć wiele pytań w naszym życiu zostaje bez odpowiedzi, jedno wiadomo, że nasza publiczność jest wrażliwym odbiorcą, ceni wyrafinowany smak i dźwięk.

materiał: Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
MEBLE PIOTR PASIEKA
Oczyszczanie twarzy
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Pomoc drogowa
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)