Dziś mamy 23 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
06 kwietnia 2018

Gminny etap Turnieju Bezpieczeństwa. Sprawdź, która szkoła była najlepsza

fot. KPP

fot. KPP

W czwartek (05.04.18r.) nakielska policjantka wraz z dzielnicowymi czuwali nad #przebiegiem gminnego etapu Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w którym pierwsze miejsce wśród szkół podstawowych i gimnazjum z gminy Szubin zajęła Szkoła Podstawowa nr 1.

W czwartek 5 kwietnia 2018r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie przeprowadzono etap gminny Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Policjantami czuwającymi nad jego prawidłowym przebiegiem byli dzielnicowi z Szubińskiego Komisariatu oraz policjantka z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich oraz Patologii sierż. szt. Zofia Wrzeszcz.

Turniej składał się z czterech etapów: testu wiedzy, gdzie uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów drogowych, toru sprawnościowego, miasteczka ruchu drogowego, oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W przedsięwzięciu udział wzięły 4 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjum.

Ostatecznie etap gminny w kategorii szkół podstawowych wygrała drużyna z SP nr 1 w Szubinie, natomiast w kategorii gimnazjum, najlepsi byli również uczniowie tej szkoły.

Zwycięskie drużyny wezmą udział w etapie powiatowym turnieju, który odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2018r. o godz. 8:00, na terenie Centrum Turystyki Rowerowej w Krukówku.

Materiał: st.asp. Damian Moczadło p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprzedaż opon
STOLIKI NOCNE
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Oczyszczanie twarzy
SALONY
Krzesło młodzieżowe
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)