Dziś mamy 21 października 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
06 kwietnia 2018

Gminny etap Turnieju Bezpieczeństwa. Sprawdź, która szkoła była najlepsza

fot. KPP

fot. KPP

W czwartek (05.04.18r.) nakielska policjantka wraz z dzielnicowymi czuwali nad #przebiegiem gminnego etapu Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w którym pierwsze miejsce wśród szkół podstawowych i gimnazjum z gminy Szubin zajęła Szkoła Podstawowa nr 1.

W czwartek 5 kwietnia 2018r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie przeprowadzono etap gminny Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Policjantami czuwającymi nad jego prawidłowym przebiegiem byli dzielnicowi z Szubińskiego Komisariatu oraz policjantka z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich oraz Patologii sierż. szt. Zofia Wrzeszcz.

Turniej składał się z czterech etapów: testu wiedzy, gdzie uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów drogowych, toru sprawnościowego, miasteczka ruchu drogowego, oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W przedsięwzięciu udział wzięły 4 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjum.

Ostatecznie etap gminny w kategorii szkół podstawowych wygrała drużyna z SP nr 1 w Szubinie, natomiast w kategorii gimnazjum, najlepsi byli również uczniowie tej szkoły.

Zwycięskie drużyny wezmą udział w etapie powiatowym turnieju, który odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2018r. o godz. 8:00, na terenie Centrum Turystyki Rowerowej w Krukówku.

Materiał: st.asp. Damian Moczadło p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Blacharstwo
Kalkulatory
od 6,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Elewacje
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)