Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
02 sierpnia 2017

Gmina Szubin dumna z Kukaja. Przed strongmanem kolejne zawody

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Mieszkaniec Szubina Marcin ,,Kukaj" Sendwicki zajął czwarte miejsce w zawodach #Giants Live Qualifier Open w Belfaście.

,,Kukaj" startował w takich konkurencjach jak: martwy ciąg na platformie (350 kg), spacer buszmana (420 kg), wyciskanie hantla (95 kg), załadunek beczek na platformę (110 kg, 100 kg i 135 kg), nosidło (320 kg) oraz przerzucanie kuli (180 kg) przez poprzeczkę. ,,Jest wielki niedosyt, tym bardziej, że do piątej konkurencji trzymałem 2 miejsce. Niestety w ostatniej konkurencji straciłem punkty - ta kula będzie mi się śnić po nocach. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków! Mam teraz jeszcze większą motywację do działania" - mówi mieszkaniec Szubina.

Przed Marcinem kolejne zawody - 13 sierpnia w Pucku, a już 20 sierpnia o godz. 14:00 na Targowisku Miejskim w Szubinie odbędzie się Puchar Polski Strongman Szubin 2017, na który już dzisiaj, serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny.

Nie zabraknie oczywiście Marcina. Będzie można zobaczyć także takich zawodników jak Sławomir Toczek czy Marcin Wlizło i wielu innych. W tym dniu sędziować będzie Ireneusz Kuraś.

Marcinowi serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)