Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
02 sierpnia 2017

Gmina Szubin dumna z Kukaja. Przed strongmanem kolejne zawody

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Mieszkaniec Szubina Marcin ,,Kukaj" Sendwicki zajął czwarte miejsce w zawodach #Giants Live Qualifier Open w Belfaście.

,,Kukaj" startował w takich konkurencjach jak: martwy ciąg na platformie (350 kg), spacer buszmana (420 kg), wyciskanie hantla (95 kg), załadunek beczek na platformę (110 kg, 100 kg i 135 kg), nosidło (320 kg) oraz przerzucanie kuli (180 kg) przez poprzeczkę. ,,Jest wielki niedosyt, tym bardziej, że do piątej konkurencji trzymałem 2 miejsce. Niestety w ostatniej konkurencji straciłem punkty - ta kula będzie mi się śnić po nocach. Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków! Mam teraz jeszcze większą motywację do działania" - mówi mieszkaniec Szubina.

Przed Marcinem kolejne zawody - 13 sierpnia w Pucku, a już 20 sierpnia o godz. 14:00 na Targowisku Miejskim w Szubinie odbędzie się Puchar Polski Strongman Szubin 2017, na który już dzisiaj, serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny.

Nie zabraknie oczywiście Marcina. Będzie można zobaczyć także takich zawodników jak Sławomir Toczek czy Marcin Wlizło i wielu innych. W tym dniu sędziować będzie Ireneusz Kuraś.

Marcinowi serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)