Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

02 sierpnia 2018

Kolejna noc w bibliotece. Tym razem wśród książek spały dzieci z Chomętowa

fot. powierzone

fot. powierzone

Noc w Bibliotece to nie tylko jednorazowe wydarzenie w szubińskiej książnicy, ale cykl imprez w # większości wiejskich filii gminy Szubin.

Nocne przygody z pluszakiem.

W bibliotece w Chomętowie było sporą atrakcja dla dzieci. Nocne spotkanie zaczęło się o godzinie 20.00 w środę 1 sierpnia. Przybyło na to wydarzenie osiemnastu chętnych. Pierwszym punktem zabawy było wybranie najsłodszego, największego i najbardziej kolorowego pluszaka przyniesionego przez dzieci. Każdy uczestnik przedstawiał swoją przytulankę, a komisja dokonywała wyboru. Następnie dzieci przygotowały przedstawienie, które same wyreżyserowały z udziałem swoich maskotek. Zabawom nie było końca i trudno było położyć się spać. Rozmowy trwały jeszcze długo po zgaszeniu świateł. W czasie spotkania nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i napojów.

Zajęcia w bibliotece prowadzono w ramach projektu dofinansowanego przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie. Całość przygotowała i prowadziła kierownik filii bibliotecznej w Chomętowie P. Sylwia Klim. Gratulujemy!

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Przewóz krajowy
Blacharstwo
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)