Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

02 sierpnia 2018

Kolejna noc w bibliotece. Tym razem wśród książek spały dzieci z Chomętowa

fot. powierzone

fot. powierzone

Noc w Bibliotece to nie tylko jednorazowe wydarzenie w szubińskiej książnicy, ale cykl imprez w # większości wiejskich filii gminy Szubin.

Nocne przygody z pluszakiem.

W bibliotece w Chomętowie było sporą atrakcja dla dzieci. Nocne spotkanie zaczęło się o godzinie 20.00 w środę 1 sierpnia. Przybyło na to wydarzenie osiemnastu chętnych. Pierwszym punktem zabawy było wybranie najsłodszego, największego i najbardziej kolorowego pluszaka przyniesionego przez dzieci. Każdy uczestnik przedstawiał swoją przytulankę, a komisja dokonywała wyboru. Następnie dzieci przygotowały przedstawienie, które same wyreżyserowały z udziałem swoich maskotek. Zabawom nie było końca i trudno było położyć się spać. Rozmowy trwały jeszcze długo po zgaszeniu świateł. W czasie spotkania nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i napojów.

Zajęcia w bibliotece prowadzono w ramach projektu dofinansowanego przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie. Całość przygotowała i prowadziła kierownik filii bibliotecznej w Chomętowie P. Sylwia Klim. Gratulujemy!

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Wypożyczalnia samochodów
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)