Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 sierpnia 2018

Kolejna noc w bibliotece. Tym razem wśród książek spały dzieci z Chomętowa

fot. powierzone

fot. powierzone

Noc w Bibliotece to nie tylko jednorazowe wydarzenie w szubińskiej książnicy, ale cykl imprez w # większości wiejskich filii gminy Szubin.

Nocne przygody z pluszakiem.

W bibliotece w Chomętowie było sporą atrakcja dla dzieci. Nocne spotkanie zaczęło się o godzinie 20.00 w środę 1 sierpnia. Przybyło na to wydarzenie osiemnastu chętnych. Pierwszym punktem zabawy było wybranie najsłodszego, największego i najbardziej kolorowego pluszaka przyniesionego przez dzieci. Każdy uczestnik przedstawiał swoją przytulankę, a komisja dokonywała wyboru. Następnie dzieci przygotowały przedstawienie, które same wyreżyserowały z udziałem swoich maskotek. Zabawom nie było końca i trudno było położyć się spać. Rozmowy trwały jeszcze długo po zgaszeniu świateł. W czasie spotkania nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i napojów.

Zajęcia w bibliotece prowadzono w ramach projektu dofinansowanego przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie. Całość przygotowała i prowadziła kierownik filii bibliotecznej w Chomętowie P. Sylwia Klim. Gratulujemy!

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Pomoc drogowa
Lakiernictwo
Masaż leczniczy
Sprawdzanie świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)