Dziś mamy 28 listopada 2020, sobota, imieniny obchodzą:

22 maja 2020

Fotografowali otaczającą przyrodę. Czyje zdjęcie okazało się najlepsze?

fot. I LO Szubin

fot. I LO Szubin

Uczniowie I LO im S. Wyspiańskiego w Szubinie w czasie epidemii koronawirusa wzięli #udział w szkolnym konkursie fotograficznym #zostańwdomu i sfotografuj otaczającą Cię przyrodę!

Uczestnicy zrobili artystyczne zdjęcia przyrody z okna swojego domu, w ogrodzie, na podwórku lub na spacerze. Wnikliwi obserwatorzy majowej przyrody zwrócili uwagę na różne jej oblicza. Każde ze zdjęć jest niepowtarzalne. 20 maja odbyło się głosowanie online na najlepszą fotografię. Pierwsze miejsce zdobył Filip Ryśkiewicz za zdjęcie pt. ,,Zachód słońca”, drugie Cezary Komasiński za ,,Drzewo na tle zachodu słońca”. Trzy osoby uzyskały taką samą ilość głosów: Jagoda Pawlak za zdjęcie ,,Bąk przy pracy”, Julia Borowiak-,,Kot wśród malowniczego krajobrazu” i Wiktoria Buzalska -,,Podwójna tęcza”. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy uczestnikom za udział, a uczniom i nauczycielom za głosowanie.

Materiał: A .Kobierowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)