Dziś mamy 25 maja 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 października 2019

Forum organizacji pozarządowych. Można się zgłaszać do 16 października

Wiedzę na temat fundraisingu, źródeł finansowania oddolnych # inicjatyw, działalności Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ukierunkowanej na animację społeczności lokalnej oraz przyszłorocznego programu współpracy Powiatu Nakielskiego z organizacjami pozarządowymi mogą zdobyć uczestnicy tegorocznego Forum NGO, które odbędzie się już 18. października.

W programie Forum nie zabraknie także prezentacji dobrych praktyk pokazujących jak rozwijać pasje dzieci i młodzieży, jak zachęcić młodych do dbania o środowisko, wskazujących jakie działania cieszą się zainteresowaniem seniorów oraz w jaki sposób wykorzystać lokalne dziedzictwo historyczne i kulturowe do budowania teraźniejszości.

Forum inicjatyw lokalnych i organizacji pozarządowych obszaru LSR, tj. powiatu nakielskiego: „Lepszy przykład niż wykład” – generowanie pomysłów na lokalne inicjatywy poprzez upowszechnianie dobrych praktyk dedykowane jest:
- przedstawicielom lokalnych organizacji pozarządowych – fundacji i stowarzyszeń;
- członkom Kół Gospodyń Wiejskich;
- reprezentantom Ochotniczych Straży Pożarnych;
- sołtysom,
a także radnym gminnym i powiatowym oraz przedstawicielom wiodących instytucji publicznych, którym bliskie jest aktywizowanie środowisk lokalnych.

Forum zakończy biesiada liderów z produktem lokalnym.

Termin: 18.10.2019 r. (piątek)
Miejsce: Centrum Ekologiczno-Kulturalne w Trzeciewnicy (ul. Powstańców Wielkopolskich 25)
Początek o godz. 17.00. Rejestracja uczestników od godz. 16.30.
Udział w Forum jest bezpłatny.

Organizatorami dorocznego forum są: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Powiat Nakielski.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, chęć wzięcia udziału w Forum należy zgłosić do dnia 16.10.2019 r. włącznie:
- telefonicznie pod numerem: 52 524 64 34 lub 607 822 019;
- e-mail na adres: biuro@rlks.naklo.pl.

UWAGA: O udziale w Forum decyduje kolejność zgłoszeń.

materiał: Klaudia Andrzejewska/Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)