Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 października 2019

Forum organizacji pozarządowych. Można się zgłaszać do 16 października

Wiedzę na temat fundraisingu, źródeł finansowania oddolnych # inicjatyw, działalności Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ukierunkowanej na animację społeczności lokalnej oraz przyszłorocznego programu współpracy Powiatu Nakielskiego z organizacjami pozarządowymi mogą zdobyć uczestnicy tegorocznego Forum NGO, które odbędzie się już 18. października.

W programie Forum nie zabraknie także prezentacji dobrych praktyk pokazujących jak rozwijać pasje dzieci i młodzieży, jak zachęcić młodych do dbania o środowisko, wskazujących jakie działania cieszą się zainteresowaniem seniorów oraz w jaki sposób wykorzystać lokalne dziedzictwo historyczne i kulturowe do budowania teraźniejszości.

Forum inicjatyw lokalnych i organizacji pozarządowych obszaru LSR, tj. powiatu nakielskiego: „Lepszy przykład niż wykład” – generowanie pomysłów na lokalne inicjatywy poprzez upowszechnianie dobrych praktyk dedykowane jest:
- przedstawicielom lokalnych organizacji pozarządowych – fundacji i stowarzyszeń;
- członkom Kół Gospodyń Wiejskich;
- reprezentantom Ochotniczych Straży Pożarnych;
- sołtysom,
a także radnym gminnym i powiatowym oraz przedstawicielom wiodących instytucji publicznych, którym bliskie jest aktywizowanie środowisk lokalnych.

Forum zakończy biesiada liderów z produktem lokalnym.

Termin: 18.10.2019 r. (piątek)
Miejsce: Centrum Ekologiczno-Kulturalne w Trzeciewnicy (ul. Powstańców Wielkopolskich 25)
Początek o godz. 17.00. Rejestracja uczestników od godz. 16.30.
Udział w Forum jest bezpłatny.

Organizatorami dorocznego forum są: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Powiat Nakielski.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, chęć wzięcia udziału w Forum należy zgłosić do dnia 16.10.2019 r. włącznie:
- telefonicznie pod numerem: 52 524 64 34 lub 607 822 019;
- e-mail na adres: biuro@rlks.naklo.pl.

UWAGA: O udziale w Forum decyduje kolejność zgłoszeń.

materiał: Klaudia Andrzejewska/Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)