Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
05 lutego 2018

Dziewczęta walczyły o mistrzostwo gminy. Które okazały się najlepsze?

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

W piątek, 2 lutego w hali szubińskiego liceum odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w #Koszykówce Dziewcząt (rocznik 2002-2004). Do rywalizacji przystąpiły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Rynarzewie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie oraz Szkoły Podstawowej nr 2 Szubinie.

Wyniki:
1. SP Rynarzewo-SP 1 Szubin 22:19
2. SP 2 Szubin- SP 1 Szubin 35:5
3. Rynarzewo-SP 2 Szubin 8:51

Mistrzostwo Gminy zdobyła reprezentacja SP 2 Szubin (opiekun M. Jaroch), Wicemistrzostwo zdobyło SP Rynarzewo (opiekun M. Skuza) a trzecie miejsce SP 1 Szubin (opiekun D. Tumiłowicz-Lesiuk). Najlepszą zawodniczką została Wiktoria Siębor – SP 2 Szubin, wyróżniono Arnikę Sierży z SP Rynarzewo oraz Julkę Kozdębę z SP 1 Szubin. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Dyrekcji I LO w Szubinie za użyczenie hali, M. Bielskiej-Pingot za pomoc w organizacji zawodów. Sędziowali: T. Staroń, A. Kulczyk.

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)