Dziś mamy 26 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
05 lutego 2018

Dziewczęta walczyły o mistrzostwo gminy. Które okazały się najlepsze?

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

W piątek, 2 lutego w hali szubińskiego liceum odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w #Koszykówce Dziewcząt (rocznik 2002-2004). Do rywalizacji przystąpiły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Rynarzewie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Szubinie oraz Szkoły Podstawowej nr 2 Szubinie.

Wyniki:
1. SP Rynarzewo-SP 1 Szubin 22:19
2. SP 2 Szubin- SP 1 Szubin 35:5
3. Rynarzewo-SP 2 Szubin 8:51

Mistrzostwo Gminy zdobyła reprezentacja SP 2 Szubin (opiekun M. Jaroch), Wicemistrzostwo zdobyło SP Rynarzewo (opiekun M. Skuza) a trzecie miejsce SP 1 Szubin (opiekun D. Tumiłowicz-Lesiuk). Najlepszą zawodniczką została Wiktoria Siębor – SP 2 Szubin, wyróżniono Arnikę Sierży z SP Rynarzewo oraz Julkę Kozdębę z SP 1 Szubin. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Dyrekcji I LO w Szubinie za użyczenie hali, M. Bielskiej-Pingot za pomoc w organizacji zawodów. Sędziowali: T. Staroń, A. Kulczyk.

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)