Dziś mamy 18 grudnia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2018

Dziesiąta edycja Biegu im. Gustawa Mądroszyka. Zawodnicy UKB Szubin na podium

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

4 sierpnia 2018 roku w Gąsawie odbyła się X Edycja Biegu im. Gustawa Mądroszyka, w którym # udział wzięło około 300 uczestników z różnych stron Polski.

 W Biegu na 10 km wystartowała 5 osobowa grupa z Szubina oraz w Biegach Młodzieżowych na dystansie 3 km trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina. Cała trójka z UKB zajęła miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych.

Pierwsze miejsce w kategorii M 13 zajął Jakub Piechowiak, drugie miejsce w kategorii M 15 zajął Dominik Krzywdziński i drugie miejsce w kategorii M 12 Radosław Siekierski. Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymali pamiątkowe medale wybite specjalnie na te zawody. Dużym powodzeniem cieszył się bieg na 5 km Nordic Walking, w którym udział wzięło około 100 uczestników.

materiał: Piotr Krzywdziński.

Oceń artykuł: 87 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (7)

    @, w dniu 05-08-2018 23:35:58 napisał:

    Jak dobrze ,że mamy taką wartościową młodzież ,która uprawia sport i godnie reprezentuje swoje miasto .Gratulacje chłopcy !!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

ŁÓŻKA
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
MEBLE PIOTR PASIEKA
Budowa domu pod klucz
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Sprzedaż opon
Skup i sprzedaż części
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)