Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

24 września 2018

Dzień Przedszkolaka u Smerfów i Skrzatów. Były zabawy, tańce i smakołyki

fot.

fot.

Dzieci z grupy Skrzaty i Smerfy obchodziły Dzień Przedszkolaka w Samorządowym #Przedszkolu nr 2 w Szubinie. Zabawy, wspólne tańce i smakołyki umiliły dzieciom mało sympatyczny czas adaptacji do warunków przedszkolnych.

Jednak pracownicy poczynili wszelkich starań, aby uśmiech zagościł na twarzy każdego przedszkolaka. Wspinaczki w dmuchanym zamku, tańce z balonami, czy rysowanie kredą to tylko niektóre aktywności, jakie zdominowały ten dzień, dzięki czemu pobyt w przedszkolu był przyjemny i zachwycający. Wszyscy zakończyli wspólne pląsy z nadzieją, że nastąpił przełom w zaklimatyzowaniu się dzieci w przedszkolu, które jest miejscem do rozwijania pasji, poznawania świata i nawiązywania pierwszych przyjaźni. Miejscem, w którym, dzięki zabawie, rozwija się pokolenie przyszłości. 

materiał: Anna Ucińska, Klaudia Jamka

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)