Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
26 maja 2018

Dzień Mamy, Taty i Dziecka. Przedszkolaki zaprezentowały tańce, śpiewy i wierszyki

fot, TD

fot, TD

„Śmiech, rozradowanie, wesołość, podekscytowanie, zachwyt, przygoda to tylko część tego co #mama, tata i inni członkowie rodzin mogli doświadczyć podczas Festynu Rodzinnego zorganizowanego z okazji „ Dnia Mamy, Taty i Dziecka” przez Przedszkole Niepubliczne „SMERFUŚ II” w Rynarzewie dniu 24 maja 2018r. w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie.

Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną. Przedszkolaki zaprezentowały dla swoich gości tańce, śpiewy i wierszyki. Do tego ważnego dnia przygotowały je panie: Rajman Małgorzata, Szubert Natalia, Kobus Katarzyna.

Występy nagrodzone zostały gromkimi brawami publiczności. Podczas występów rodzice częstowali się słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane upominki.

Po występach wszyscy udaliśmy się na „zielony” teren, gdzie odbyły się animacje prowadzone przez p. Martę -  animatorkę. Były konkursy, zagadki, pląsy, tańce, loteria fantowa, tradycyjna grochówka, pajda ze smalcem i ogórkiem, popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy oraz pokaz baniek mydlanych. Wszyscy zadowoleni i z uśmiechem na twarzy udali się do swoich domostw.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować RODZICOM za wzorowe zaangażowanie w organizację festynu. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przynieśli gadżety na loterię fantową bez nich loteria by się nie odbyła. Dziękujemy za sponsorowanie słodkości i upominków do paczek, za przygotowanie poczęstunku oraz za pomoc w sprzątaniu po imprezie.

materiał: mgr Rajman Małgorzata

Oceń artykuł: 50 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (8)

  Rodzic, w dniu 26-05-2018 14:48:39 napisał:

  Wspaniała zabawa dla całej rodziny, zaangażowanie z jakim panie wychowawczynie pracują z dziećmi jest wzorem do nasladowania .

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Mama, w dniu 26-05-2018 15:06:18 napisał:

  Festyn zorganizowany na 6+ .. Panie spisały się na medal .

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Rodzic, w dniu 26-05-2018 15:11:48 napisał:

  Ja jako rodzic dziękuję za tak wspaniałą imprezę , piękną dekorację i super atmosferę . Już czekamy na kolejną imprezę .

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Rodzic , w dniu 26-05-2018 15:12:28 napisał:

  Najlepiej zorganizowany festyn na jakim byliśmy. Brawo dla Pani Gosi za wspaniałe przygotowanie dzieci. Ten dzień długo zostanie w naszej pamięci!

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Rodzice, w dniu 26-05-2018 15:36:01 napisał:

  Pani Gosiu , Pani Natalio , Pani Kasiu i oczywiście Pani Agnieszko bo pewnie Pani też uczestniczyła w tak wspaniałych przygotowaniach . Dziękujemy

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Mama i Tata , w dniu 26-05-2018 16:10:40 napisał:

  Bardzo pięknie przygotowany Dzień Rodziny

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Mama i Tata , w dniu 26-05-2018 16:13:47 napisał:

  Bardzo dziękuję jako rodzice za przygotowanie z dziećmi upominków dla nas, poczęstunku i stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery. Bardzo się cieszę, że moje dziecko chodzi do przedszkola gdzie pracują Panie z pasją i takim zaangażowaniem

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Rodzic, w dniu 26-05-2018 16:15:17 napisał:

  Wspaniałe występy dzieci :) dużo pracy włożone w przygotowanie naszych dzieci. Dziękujemy paniom za cudowny program artystyczny. Festyn przygotowany wzorowo dziękujemy

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Rodzic, w dniu 29-05-2018 19:24:20 napisał:

  Fantastyczna impreza było cudownie jesteśmy zachwyceni

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mama, w dniu 03-06-2018 22:01:10 napisał:

  Super impreza było pięknie

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Anonim, w dniu 03-06-2018 22:03:36 napisał:

  Jak co roku było pięknie moje dzieci cudownie się bawiły my też a to nasze trzecie dziecko w przedszkolu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesne zabiegi laserowe
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Zabieg parafinowy
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Krzesło młodzieżowe
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)