Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Starym Jarużynie. Mnóstwo atrakcji dla uczestników

fot.pow

fot.pow

W dniu 9 czerwca przy świetlicy wiejskiej w Starym Jarużynie zorganizowano festyn# z okazji Dnia Dziecka.

Na dzieci z całego sołectwa tj. Wymysłowa ,Chobielina i Starego Jarużyna czekało mnóstwo atrakcji, między innymi: dmuchana zjeżdżalnia, pokazy straży pożarnej czy malowanie twarzy. Organizatorzy przygotowali też dla milusińskich zabawy: przeciąganie liny ,zabawy z chustą animacyjną itp. Dodatkowymi atrakcjami była wata cukrowa ,grill, słodycze, napoje i lody. Na zakończenie sołtys Stanisław Miniszewski obdarował dzieci słodką niespodzianką. Festyn został zorganizowany przez sołtysa , radę sołecką, opiekunkę  świetlicy i KGW.

materiał: Justyna Makowiecka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Makijaż ślubny
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Masaż leczniczy
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Meble młodzieżowe systemowe
Kwasy...
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)