Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2019

Dzielnicowy z wizytą w przedszkolu. Opowiadał o bezpiecznych wakacjach

fot.pow

fot.pow

Zbliżają się wakacje, zatem do naszego przedszkola przybył dzielnicowy st. sierż. Mateusz Wawrzyniak#, aby powiedzieć dzieciom o bezpiecznych zachowaniach wakacyjnych.

W bardzo przystępny sposób przybliżył przedszkolakom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwego przez nią przechodzenia oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Przypomniał dzieciom również o rozważnym  korzystaniu z kąpieliska, a także o zachowaniu ostrożności podczas zabawy na placu zabaw. Dzieci zostały uwrażliwione na zachowanie bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem czy tez rowerem. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Pan Policjant podkreślił, iż ma  nadzieję, że przedwakacyjne spotkanie z nim uchroni dzieci przed różnymi zagrożeniami i pozwoli bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.

materiał: Jolanta Storzyńska Samorządowe Przedszkole nr 2

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)