Dziś mamy 29 marca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2019

Drużyna z I LO mistrzem gminy. Weźmie udział w Mistrzostwach Powiatu

fot. pow.

fot. pow.

19 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie odbyły się Mistrzostwa #Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada. Do rywalizacji przystąpiły zespoły ZS Szubin i I LO Szubin.

W pierwszym secie nasza drużyna pokonała reprezentację ZS Szubin. Drugi set niestety okazał się zwycięski dla drużyny przeciwnej. Ostatnia część gry - tie break to fenomenalna gra naszych uczennic. Bardzo dobra zagrywka, zgranie w zespole i skuteczny atak spowodowały, że mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Dzięki temu nasz zespół został Mistrzem Gminy i weźmie udział w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 10.01.20 w Nakle.

Gratulacje!

Materiał: Klaudia Bethke

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)