Dziś mamy 19 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2019

Drużyna z I LO mistrzem gminy. Weźmie udział w Mistrzostwach Powiatu

fot. pow.

fot. pow.

19 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Szubinie odbyły się Mistrzostwa #Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada. Do rywalizacji przystąpiły zespoły ZS Szubin i I LO Szubin.

W pierwszym secie nasza drużyna pokonała reprezentację ZS Szubin. Drugi set niestety okazał się zwycięski dla drużyny przeciwnej. Ostatnia część gry - tie break to fenomenalna gra naszych uczennic. Bardzo dobra zagrywka, zgranie w zespole i skuteczny atak spowodowały, że mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Dzięki temu nasz zespół został Mistrzem Gminy i weźmie udział w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 10.01.20 w Nakle.

Gratulacje!

Materiał: Klaudia Bethke

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)