Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 października 2019

Druga edycja MikoJarmarku. Zainteresowani mogą się zgłaszać

Szubiński Dom Kultury wraz z Urzędem Miejskim w Szubinie organizują drugi już # MikoJarmark na rynku z Szubińskim Domem Kultury. Jednodniowe wydarzenie zaplanowane zostało na 14 grudnia 2019 r.

Tego dnia, śladem roku ubiegłego będą czekać na dzieci i dorosłych liczne atrakcje. Tymczasem organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych: osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą, Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby Seniora, szkoły, instytucje kultury oraz inne podmioty do zgłaszania się celem wystawienia swoich stoisk podczas Jarmarku.

W tym roku usprawniony został proces przyjmowania zgłoszeń. Poza tradycyjną metodą zgłaszania poprzez wydruk karty zgłoszenia i dostarczenie jej osobiście lub mailowo do biura Szubińskiego Domu Kultury, można wypełnić formularz online dostępny pod adresem www.tiny.cc/hrgsdz.

Regulamin dla wystawców oraz karty zgłoszeniowe dostępne są w zakładce do pobrania na stronie www.szdk.szubin.net

Zainteresowani wystawieniem swoich stoisk mają czas na dostarczenie lub wypełnienie online swoich zgłoszeń do 6 grudnia br.

materiał: Paweł Pietroń

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Gimnastyka korekcyjna
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)