Dziś mamy 22 stycznia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
23 grudnia 2017

Dobra wiadomość dla szkoły. Projekt otrzymał dofinansowanie

fot. ZSP Szubin

fot. ZSP Szubin

Dnia 15 grudnia do ZSP w Szubinie dotarła informacja o wynikach posiedzenia Komisji #Ekspertów zatwierdzonej przez Zarząd Fundacji EFC. Projekt edukacyjny pn. Drony - przyszłość logistyki, którego autorem jest pani Alicja Jaśkowiak otrzymał finansowanie w kwocie 2500 zł.

Komisja, oceniając zgłoszenia, zwracała uwagę na ich pomysłowość i projektowy charakter. Istotnym kryterium było również to, czy w planowanych projektach jest przestrzeń na włączanie w działania uczniów, pracę zespołową, samodzielność dzieci i młodzieży. Doceniono również zgłoszenia, które odpowiadają na potrzeby szkolnej i lokalnej społeczności.

Organizatorem Programu Edukacja Inspiracja są Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC oraz Fundacja Szkoła z Klasą. Projekt będzie realizowany w semestrze letnim roku szkolnego 2017/2018.

Materiał: Alicja Jaśkowiak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Jest śnieg, więc lepimy bałwana! Czekamy na zdjęcia zimowych stworów

Chociaż wiele osób narzeka na zimę i związane z nią utrudnienia, to jednak ta pora roku ma #także swoje plusy. Zabawa na śniegu to szczególnie duża frajda dla dzieci. Gdy za oknem robi się biało, najmłodsi ochoczo wychodzą na dwór.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)