Dziś mamy 19 października 2018, piątek, imieniny obchodzą:
23 grudnia 2017

Dobra wiadomość dla szkoły. Projekt otrzymał dofinansowanie

fot. ZSP Szubin

fot. ZSP Szubin

Dnia 15 grudnia do ZSP w Szubinie dotarła informacja o wynikach posiedzenia Komisji #Ekspertów zatwierdzonej przez Zarząd Fundacji EFC. Projekt edukacyjny pn. Drony - przyszłość logistyki, którego autorem jest pani Alicja Jaśkowiak otrzymał finansowanie w kwocie 2500 zł.

Komisja, oceniając zgłoszenia, zwracała uwagę na ich pomysłowość i projektowy charakter. Istotnym kryterium było również to, czy w planowanych projektach jest przestrzeń na włączanie w działania uczniów, pracę zespołową, samodzielność dzieci i młodzieży. Doceniono również zgłoszenia, które odpowiadają na potrzeby szkolnej i lokalnej społeczności.

Organizatorem Programu Edukacja Inspiracja są Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC oraz Fundacja Szkoła z Klasą. Projekt będzie realizowany w semestrze letnim roku szkolnego 2017/2018.

Materiał: Alicja Jaśkowiak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)