Dziś mamy 24 czerwca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
10 marca 2018

Czwartkowe spotkanie emerytów. Panowie przygotowali miłą niespodziankę

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

Koło Emerytów w Szubinie, realizuje cykl "czwartkowych herbatek".

W każdy drugi czwartek miesiąca, spotykają się członkowie, aby wspólnie, miło spędzić wieczór. W ten czwartek, a przypadło to na dzień 08 marca, miłą niespodziankę przygotowali nasi panowie. Wszystkie panie otrzymały kwiatki z najlepszymi życzeniami. Byłyśmy zachwycone, bo to była prawdziwa niespodzianka. Poza tym, panowie wdzięcznie nas obsługiwali, parząc kawkę i herbatkę. Każdy dobierał sobie wesołe tematy, towarzystwo bawiło się wyśmienicie.

Na koniec spotkania, panowie posprzątali ze stołów i pomyli naczynia. Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku, panie miałyby mniej obowiązków. Jednak nie możemy narzekać na naszych chłopaków, a jedynie liczyć na nich. Należy podkreślić, że nasze czwartkowe spotkania, dają nam dużo satysfakcji i radości, bo możemy spotykać się wspólnie i wesoło spędzić czas.

materiał: Janina Matuszak

Autor Nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)