Dziś mamy 24 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
10 marca 2018

Czwartkowe spotkanie emerytów. Panowie przygotowali miłą niespodziankę

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

Koło Emerytów w Szubinie, realizuje cykl "czwartkowych herbatek".

W każdy drugi czwartek miesiąca, spotykają się członkowie, aby wspólnie, miło spędzić wieczór. W ten czwartek, a przypadło to na dzień 08 marca, miłą niespodziankę przygotowali nasi panowie. Wszystkie panie otrzymały kwiatki z najlepszymi życzeniami. Byłyśmy zachwycone, bo to była prawdziwa niespodzianka. Poza tym, panowie wdzięcznie nas obsługiwali, parząc kawkę i herbatkę. Każdy dobierał sobie wesołe tematy, towarzystwo bawiło się wyśmienicie.

Na koniec spotkania, panowie posprzątali ze stołów i pomyli naczynia. Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku, panie miałyby mniej obowiązków. Jednak nie możemy narzekać na naszych chłopaków, a jedynie liczyć na nich. Należy podkreślić, że nasze czwartkowe spotkania, dają nam dużo satysfakcji i radości, bo możemy spotykać się wspólnie i wesoło spędzić czas.

materiał: Janina Matuszak

Autor Nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)