Dziś mamy 7 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 lipca 2020

Czołowe lokaty przedstawicieli I LO w Szubinie. Kolejny turniej szachowy

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Z powodu istnienia stref czasowych w Ameryce można grać tylko w# nocy. 12 lipca o godzinie 00.05 czasu polskiego rozpoczął się turniej szachowy Suizo 7R Tuque Chess zorganizowany przez klub Pasion Por El Ajedrez z miasta Tuquerres w Kolumbii, którego administratorem jest Wilson Benitez Paz.

W zawodach wystartowała czwórka szachistów I LO w Szubinie. I miejsce wywalczył Piotr Szybowicz, który wygrał wszystkie 7 partii z uzyskanym rankingiem 2387 punktów (bilans +7=0-0). Na drugim miejscu uplasował się Eduardo Cruz Barragan z Kolumbii z dorobkiem 6 punktów, co oznacza iż przegrał jedynie z tryumfatorem imprezy. Pozostali przedstawiciele I LO w Szubinie zajęli czołowe lokaty: V miejsce Alan Jagodziński - 4 punkty, VI miejsce Olaf Jagodziński - 4 punkty, XVI miejsce Julia Rocławska - 1,5 punktu. Rozgrywki odbyły się z wykorzystaniem systemu Swiss, na dystansie 7 rund z tempem błyskawicznym 4+2.

Po 23 godzinach w Kolumbii nastał następny dzień, ale co najciekawsze w Polsce o 23.04 był nadal 12 lipca ! W kolejnym turnieju szachowym Suizo 9R Tuque Chess II miejsce zajął Alan Jagodziński, który wywalczył 6,5 punktu z uzyskanym rankingiem 2131 (bilans +4=5-0). Na XI miejscu zakończył zmagania Olaf Jagodziński z dorobkiem 5 punktów. Zawody odbyły się z wykorzystaniem systemu Swiss, na dystansie 9 rund z tempem błyskawicznym 4+2.

Materiał: Piotr Szybowicz 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż ślubny
Tonery Directions
27PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Wulkanizacja
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Usługi transportowe
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)