Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

11 sierpnia 2019

Czas zajęć wakacyjnych. Biblioteka przygotowała sporo atrakcji

fot. pow.

fot. pow.

W Filii bibliotecznej w Samoklęskach Małych dzieci aktywnie uczestniczą w # zajęciach wakacyjnych.

Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla dzieci. Wśród nich jest biblioteczny plecak rozmaitości, na który składają się m.in. Kącik Aktywnego Malucha, kalambury, gry planszowe, zajęcia plastyczne i literackie.

Nie mogło również zabraknąć akcentu muzycznego. „Dla każdego cos dobrego” to letni koncert życzeń na którym można ruszyć głową nad logiczną grą planszową, wysłuchać utworu literackiego lub zaśpiewać ulubioną piosenkę.

Teraz uczestników czeka drugi miesiąc wakacyjnego odpoczynku. Wszyscy, którzy chcą w miłej i radosnej atmosferze spędzić czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności plastyczne, a przy tym dobrze się bawić mogą przyjść na zajęcia do biblioteki.

materiał: Grażyna Gabryszewska/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)