Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 sierpnia 2019

Czas zajęć wakacyjnych. Biblioteka przygotowała sporo atrakcji

fot. pow.

fot. pow.

W Filii bibliotecznej w Samoklęskach Małych dzieci aktywnie uczestniczą w # zajęciach wakacyjnych.

Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla dzieci. Wśród nich jest biblioteczny plecak rozmaitości, na który składają się m.in. Kącik Aktywnego Malucha, kalambury, gry planszowe, zajęcia plastyczne i literackie.

Nie mogło również zabraknąć akcentu muzycznego. „Dla każdego cos dobrego” to letni koncert życzeń na którym można ruszyć głową nad logiczną grą planszową, wysłuchać utworu literackiego lub zaśpiewać ulubioną piosenkę.

Teraz uczestników czeka drugi miesiąc wakacyjnego odpoczynku. Wszyscy, którzy chcą w miłej i radosnej atmosferze spędzić czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności plastyczne, a przy tym dobrze się bawić mogą przyjść na zajęcia do biblioteki.

materiał: Grażyna Gabryszewska/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)