Dziś mamy 26 lutego 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 lutego 2018

Ćwierćfinał w tenisie. Sprawdź, które drużyny awansowały do kolejnego etapu

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

9 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie odbył się Ćwierćfinał #Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2005 i młodsi).

W kategorii chłopców podopieczni Dyrektora SP Kołaczkowo Macieja Lisowskiego - Patryk Małecki i Mikołaj Kubiak zajęli pierwsze miejsce i tym samym awansowali do Półfinału Mistrzostw Województwa.
 
Wyniki:

Chłopcy:
1. SP Kołaczkowo
2. SP Strzelce Górne
3. SP 1 Gniewkowo

Dziewczęta
1. SP Laskowice
2. SP 1 Sępólno Kraj.
3. SP 1 Gniewkowo
4. SP Brzyskorzystewo

Gratulujemy!

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)