Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
13 lutego 2018

Ćwierćfinał w tenisie. Sprawdź, które drużyny awansowały do kolejnego etapu

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

fot. Ewa Szczepaniak-Łatka

9 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie odbył się Ćwierćfinał #Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2005 i młodsi).

W kategorii chłopców podopieczni Dyrektora SP Kołaczkowo Macieja Lisowskiego - Patryk Małecki i Mikołaj Kubiak zajęli pierwsze miejsce i tym samym awansowali do Półfinału Mistrzostw Województwa.
 
Wyniki:

Chłopcy:
1. SP Kołaczkowo
2. SP Strzelce Górne
3. SP 1 Gniewkowo

Dziewczęta
1. SP Laskowice
2. SP 1 Sępólno Kraj.
3. SP 1 Gniewkowo
4. SP Brzyskorzystewo

Gratulujemy!

Materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)