Dziś mamy 21 stycznia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 maja 2018

Co robić, aby wakacje były bezpieczne? Przedszkolaki już to wiedzą

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szubinie spotkał się z dziećmi w miejscowym przedszkolu. W # trakcie spotkania najmłodsi usłyszeli dużo o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego podczas nadchodzących wakacji.

Dzielnicowy szubińskiego komisariatu, mł. asp. Przemysław Błaszkowski odwiedził w ostatnich dniach dzieci w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie. W trakcie tych odwiedzin policjant rozmawiał z maluchami o bezpieczeństwie.

Bardzo wiele czasu poświecono bezpieczeństwie dzieci podczas nadchodzących wakacji. Mundurowy przypominał, jak należy zachowywać się podczas pobytu na kąpieliskach, przestrzegał przed oddalaniem się od rodziców i niebezpiecznymi zabawami na niestrzeżonych akwenach. Mowa była także o bezpieczeństwie podczas zabaw na świeżym powietrzu i tutaj policjant przestrzegał, że nie należy bawić się w rejonie ciągów komunikacyjnych, gdyż skończyć się to może nieszczęśliwym wypadkiem.

Mł. asp. Błaszkowski przypomniał także najważniejsze przepisy ruchu drogowego, informując, że ich przestrzeganie przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa dzieci na drogach.

Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały rad policjanta i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami.

materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Metkownice
od 179PLN
Szafy przesuwne
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)