Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
30 maja 2018

Co robić, aby wakacje były bezpieczne? Przedszkolaki już to wiedzą

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szubinie spotkał się z dziećmi w miejscowym przedszkolu. W # trakcie spotkania najmłodsi usłyszeli dużo o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego podczas nadchodzących wakacji.

Dzielnicowy szubińskiego komisariatu, mł. asp. Przemysław Błaszkowski odwiedził w ostatnich dniach dzieci w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie. W trakcie tych odwiedzin policjant rozmawiał z maluchami o bezpieczeństwie.

Bardzo wiele czasu poświecono bezpieczeństwie dzieci podczas nadchodzących wakacji. Mundurowy przypominał, jak należy zachowywać się podczas pobytu na kąpieliskach, przestrzegał przed oddalaniem się od rodziców i niebezpiecznymi zabawami na niestrzeżonych akwenach. Mowa była także o bezpieczeństwie podczas zabaw na świeżym powietrzu i tutaj policjant przestrzegał, że nie należy bawić się w rejonie ciągów komunikacyjnych, gdyż skończyć się to może nieszczęśliwym wypadkiem.

Mł. asp. Błaszkowski przypomniał także najważniejsze przepisy ruchu drogowego, informując, że ich przestrzeganie przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa dzieci na drogach.

Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały rad policjanta i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami.

materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Drobne naprawy
Czytniki kodów kreskowych
Szafy przesuwne
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
PÓŁKI
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)