Dziś mamy 10 grudnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

10 listopada 2019

Ciekawy gość odwiedził dzieci. Dorota Zawadzka poprowadziła zajęcia

fot. Wioleta Danielek

fot. Wioleta Danielek

7 listopada 2019 r. Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w # Szubinie odwiedził niezwykły gość - pani psycholog Dorota Zawadzka większości znana jako „Superniania”.

Jako pierwsi spotkanie z panią Dorotą miały nasze przedszkolaki. Uczestniczyły one w zajęciach pt. „Co połknął krokodyl? - jak pokazujemy, co czujemy?”.

Dzieci miały możliwość pokazać różne emocje, które jak każdy człowiek mają prawo przeżywać. Następnie spotkanie z panią Dorotą mieli rodzice oraz pracownicy niepedagogiczni z naszego przedszkola. Tematem tego warsztatu było „Nie ma dzieci, są ludzie- wychowanie oparte na szacunku i wartościach”.

Ostatnie spotkanie pani Doroty odbyło się z nauczycielkami z Samorządowego Przedszkola nr 3 oraz z kilku innych szkół i przedszkoli z okolic. Tematem tego spotkania były „Konflikty i mediacje w placówce”.

Podczas każdej części warsztatowej uczestnicy mieli możliwość zadać pytania na tematy związane ze spotkaniem i nie tylko. Pani Dorota chętnie dzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Było to bardzo interesujące i ciekawe spotkanie za które dziękujemy „Superniani”.

materiał: Wioleta Danielek

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (3)

    Entuzjasta, w dniu 10-11-2019 20:57:15 napisał:

    Człowwieku! Ujawnij się, pokaż twarz! jeśli umiesz dawać łapkę w dół :( miej odwagę! dalej przyznaj się!!!!, co Ci przeszkadza w tych naszych wspólnych zajęciach? Tylko nieróbstwo widzi i chce widzieć, to co widzi!!!!!!!!! Czekamy! bo sprawdzimy! uwierz można!!!!!pod wieloma artykułami dajesz minus! Cyba jesteś bezrobotny, bo masz na ocenę czas!!!!!!Ale dowiemy się, jeśli nie masz odwagi!!!!! Brawo NAUCZYCIELKI!!!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Gimnastyka korekcyjna
Wulkanizacja
Pomoc drogowa
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)