Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Burmistrz wręczył uczniom stypendia naukowe

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

14 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szubinie# burmistrz Mariusz Piotrkowski wraz z Zastępcą Wiolettą Borys-Stachowiak oraz Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Sportu Markiem Nowickim wręczyli uczniom stypendium za szczególne osiągnięcia naukowe. Podziękowania otrzymali również opiekunowie, którzy przygotowali uczniów do konkursów.

Stypendia naukowe otrzymali:
Julia Nowicka - uczennica klasy III gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy;

Laura Stupaj - uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Turze, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty  Bydgoszczy;

Szymon Adamczyk - uczeń  klasy III gimnazjum Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie, finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy;

Remigiusz Grzybowski - uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie, finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Podziękowania dla nauczycieli:
Arletta Jagodzińska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie
Ewa Strzyżewska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie
Edyta Klawińska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Turze
Jolanta Bednarczuk - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metkownice
od 179PLN
Przewóz krajowy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Meble młodzieżowe i dziecięce
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Usta - powiekszanie
Oczyszczanie twarzy
Kwasy...
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)