Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

Brydż

11 marca 2024 0

IX Memoriał Henryka Dery za nami. Rozegrano 79. Turniej Brydża

W niedzielę 10 marca 2024 r. w Szubińskim Domu Kultury rozegrany został# 79. Turniej Par w Brydżu Sportowym będącym IX Memoriałem Henryka Dery. Turniej zaliczony został do GRAND PRIX Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

(czytaj więcej)
21 sierpnia 2022 1

73. Turniej par w brydżu sportowym im. A. Klawittera. Udział wzięły 24 pary

W niedzielę 21 sierpnia w Szubińskim Domu Kultury odbył się 73#. Turniej par w brydżu sportowym im. Andrzeja Klawittera pod patronatem Burmistrza Szubina. Turniej zaliczony został do Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego.

15 września 2021 1

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski. Brydżyści czekali rok

Brydżowy mikst z Nakła Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

25 sierpnia 2021 0

XXI Ogólnopolski Turniej Brydżowy. Najlepsze pary otrzymały puchary

22 sierpnia 2021 roku na obiekcie sportowym przy ul. Mostowej# w Szubinie odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Brydżowy Parami Mariusza i Kazimierza Mendyk, w którym udział wzięło 29 par z województwa Kujawsko Pomorskiego w tym dwie pary z Świnoujścia.

09 października 2019 1

Grand Prix Powiatu Nakielskiego. Mikst zwycięża!

Nakielski mikst Aleksandra Granowska oraz Piotr Wołowski zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle.

03 października 2019 2

Grand Prix Powiatu. Dwie pary na topie

Cztery osoby stanęły na najwyższym stopniu podium turnieju brydżowego w Nakle.

11 września 2019 0

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski. Nowak i Wołowski wygrywają

Tomasz Nowak i Piotr Wołowski zwyciężyli w poniedziałkowym turnieju brydża sportowego.

03 września 2019 0

Rywalizowało 118 graczy. Super Puchar Krajny zdobyty

Pierwszego dnia września w Więcborku na terenie SP nr 1, odbył się III Turniej Super Puchar Krajny.

27 września 2018 3

Brydżyści grali „w kinie”. Lider odskoczył od „peletonu”

Nie było niespodzianki w ostatnim turnieju brydżowym w Nakle, gdyż zwyciężyła para o najwyższym współczynniku klasyfikacyjnym.

Najmrodzki i Rdesiński najlepsi we wrześniowej eliminacji

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński pewnie zwyciężyła w brydżowym turnieju w Nakle. Turniej ten był wrześniową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

Wołowski dogonił Popczyńskiego

Po zwycięstwie w poniedziałkowym turnieju brydżowym Piotr Wołowski „dogonił” Krzysztofa Popczyńskiego i wspólnie prowadzą w klasyfikacji generalnej brydżowego Grand Prix Nakła.

10 marca 2015 0

Memoriałowy turniej w brydża

8 marca odbył się Memoriał Mariusza i Kazimierza Mendyka w Brydżu Sportowym Par. W turnieju przy stołach zasiadło 25 par z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Wołowski nadal najlepszy

Piotr Wołowski ponownie zwyciężył w rocznej klasyfikacji brydżowego Grand Prix Nakła. Zacięta walka toczyła się o kolejne miejsca na podium. Najlepsi brydżyści otrzymali w piątek puchary, dyplomy i nagrody.

20 grudnia 2014 0
Turniej brydżowy w Nakle

Wojsko górą!

Para dwóch emerytowanych majorów Jan Nowakowski i Jan Rdesiński zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle.

07 grudnia 2014 1

Nocny Turniej Brydża

6. grudnia w siedzibie Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Instalator – Pelikan w Szubinie odbył się Nocny Mikołajkowy Turniej Brydża Sportowego Parami.

Najmrodzki i Rdesiński wygrywają

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej ten był równocześnie listopadową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym.

28 października 2014 1
Grand Prix w brydżu sportowym

Ścisk w czołówce

Niezwykle zacięty był ostatni turniej brydżowy w Nakle. O miejscach w czołówce decydowały ułamki procenta.

26 października 2014 0
III Turniej o Puchar Prezesa Firmy Roka

Pierogi dla brydżystów

Już po raz trzeci w Kcyni zorganizowano turnieju brydża sportowego o Puchar Prezesa Firmy Roka. Dodatkową atrakcją turnieju były pierogi z serem, wiśniami, truskawkami oraz kapustą, a dodatkowo uszka z grzybami. Wystąpiło aż 21 par z dwóch województw.

21 października 2014 0
Grand Prix Nakła w Brydżu Sportowym

Wygrana brydżystów z Mroczy

Para z Mroczy Włodzimierz Heymann/Marian Zarembski zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle.

30 września 2014 0

Kamiński i Świtalski wygrywają

Para brydżystów Stefan Kamiński i Zdzisław Świtalski wygrała turniej brydża sportowego w Nakle.

0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.