Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2020

Bracia znów w akcji. Turniej rozegrany został w Uzbekistanie

W niedzielę 31.05.2020 r. o godzinie 14.00 na portalu Lichess odbył się turniej #szachowy B International Chess Academy Arena w Uzbekistanie zorganizowany przez mistrza międzynarodowego IM, administratora klubu szachowego International Chess Academy z Taszkientu - Elbeka Alikulova.

W rozgrywkach brało udział aż 124 szachistów z różnych krajów świata. Wśród nich znaleźli się uczniowie I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie: Alan Jagodziński oraz Olaf Jagodziński.

Alan Jagodziński z wynikiem 23 punktów zajął III miejsce zapewniając sobie najniższe miejsce na podium (12 rozegranych partii, 58% wygranych). Olaf Jagodziński zdobywając 20 punktów uplasował się tuż za bratem zajmując miejsce IV (11 rozegranych partii, 64% wygranych). Grano tempem szachów błyskawicznych 5+5 w czasie 1,5 h. W turnieju niedostępne było używanie berserków.

Materiał: Julia Rocławska Klub Szachowo - Warcabowy I LO Szubin

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Sprawdzanie geometrii kół
Nowoczesne zabiegi laserowe
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Żel UV 5ml
7,50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)