Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

27 września 2019

BohaterON. Piękna nasza Polska cała

fot. pow.

fot. pow.

Promyczki z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie napisały kartkę Bohaterom Powstania Warszawskiego, aby rozpocząć dialog pokoleń.

Biorąc udział w kampanii, promujemy w dzieciach postawy patriotyczne oraz tożsamość narodową w Polsce i poza jej granicami. Dzieci uczą się historii o naszym kraju i jego bohaterach. Jako daltońska placówka motywujemy dzieci do podejmowania samodzielnych działań, a w przypadku projektu "Piękna nasza Polska Cała", dzieci odbyły wycieczkę na pocztę, zakupiły znaczek i nadały przesyłkę do wysłania.

materiał: Jolanta Storzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 79 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)