Dziś mamy 6 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

27 września 2019

BohaterON. Piękna nasza Polska cała

fot. pow.

fot. pow.

Promyczki z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie napisały kartkę Bohaterom Powstania Warszawskiego, aby rozpocząć dialog pokoleń.

Biorąc udział w kampanii, promujemy w dzieciach postawy patriotyczne oraz tożsamość narodową w Polsce i poza jej granicami. Dzieci uczą się historii o naszym kraju i jego bohaterach. Jako daltońska placówka motywujemy dzieci do podejmowania samodzielnych działań, a w przypadku projektu "Piękna nasza Polska Cała", dzieci odbyły wycieczkę na pocztę, zakupiły znaczek i nadały przesyłkę do wysłania.

materiał: Jolanta Storzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 153 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40. roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)