Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

26 września 2019

Biedronki już po pasowaniu. Święto w Kowalewie

fot. pow.

fot. pow.

Jak wiadomo 20 września każdy Przedszkolak obchodził swoje święto.

Dla Biedronek i Motylków w przedszkolu w Kowalewie ten dzień też był wyjątkowy. Mianowicie, rano były wspólne pląsy i zabawy, po których każdy Przedszkolak został odznaczony orderem ,,Super Przedszkolaka”. Następnie udaliśmy się na kolorowy i głośny przemarsz, aby wszyscy mieszkańcy zobaczyli i usłyszeli, że Przedszkolaki mają święto.

Po powrocie czekały na Nas  pyszne słodkości przygotowane przez nasze mamusie. Korzystając okazji tego wyjątkowego dnia, w grupie ,,Biedronek” /6-latków/ odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na Starszaka’’ .Po zdaniu testu umiejętności i sprawności oraz złożeniu przysięgi, Starszaki otrzymały dyplomy i upominki. Gratulujemy! Był to dzień pełen emocji i wrażeń, a na twarzy każdego dziecka gościł uśmiech.

materiał: Magdalena Kuźniak-Kusz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Makijaż na każdą okazję
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Wulkanizacja
Tonery Directions
27PLN
Meble łazienkowe
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)