Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Bez prawa jazdy i kompletnie pijany. Wsiadł za kierownicę samochodu

fot. archiwum

fot. archiwum

Kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz# wsiadania za kierownicę to konsekwencje, jakie grożą 45-latkowi zatrzymanemu przez mundurowych z Kcyni. Podejrzany wczoraj usłyszał zarzuty za to, że ruszył w trasę kompletnie pijany i bez wymaganych przepisami uprawnień.

Mundurowi z kcyńskiego komisariatu, w jednej z gminnych wsi, skontrolowali opla combo, którego jak wynikało z informacji przekazanych na stanowisko kierowania szubińskiej jednostki, miał prowadzić nietrzeźwy.

Okazało się, że za kierownicą siedział 45-letni mieszkaniec gminy i faktycznie czuć było od niego alkohol. Potwierdzeniem, że kierowca jest pijany było badanie alkomatem, który w organizmie kontrolowanego wykazał ponad dwa promile alkoholu.
Sprawdzenie personaliów kierowcy w policyjnych systemach dowiodło też, że w ogóle nie posiadał on wymaganych do jazdy uprawnień.

Wczoraj (28.06.22) kryminalni przedstawili podejrzanemu zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna odpowie też za jazdę bez uprawnień, za co grozi wysoka grzywna i sądowy zakaz wsiadania za kierownicę. Ostateczne decyzje w sprawie podejrzanego należą do sądu.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Nik, w dniu 29-06-2022 16:14:20 napisał:

  Z jakiej miejscowości?

  odpowiedz

  • 4 (10)

  franio, w dniu 29-06-2022 16:32:48 napisał:

  z którego pisowskiego ministerstwa był?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (7)

  Janek, w dniu 29-06-2022 16:57:00 napisał:

  Sterczewski z KO?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  niki, w dniu 29-06-2022 22:32:08 napisał:

  Ciekawe kto i w jaki stanie dzisiaj tj. 29.06.22r. o godz. 9.25 jechał prosto do rynku ul. Bydgoską w stronę ul. Ks. Skargi żółtym opelkiem o numerach CBY 67503 ? Mam go nagranego na kamerce.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  nakło, w dniu 29-06-2022 22:36:09 napisał:

  dlaczego nie piszecie o Pani z Matyldzinie też była pijana zabrali jej prawo jazdy no dlaczego wszystkich nie opisują

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Alkoholik1, w dniu 30-06-2022 08:35:38 napisał:

  Ale szósta rano? Czy szósta wieczorem?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  kierowca, w dniu 06-07-2022 16:01:03 napisał:

  Ci pijani kierowcy to chyba ufoludki,nikt ich niezna,potencjalni zabójcy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Budowa hal
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)