Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Andrzejki w Królikowie. Dziecięca wyobraźnia zadziałała

fot. pow

fot. pow

Zabawy andrzejkowe w Królikowie zrealizowała w minionym tygodniu, wspólnie biblioteka ze świetlicą.

Tradycyjnie przekłuwaliśmy serca z imionami i ekscytacją uczestników zabawy. Emocje dzieci pokazywały a reszta musiała odgadnąć o którą emocje chodzi . Przygotowałyśmy na karteczkach napisane kwaskiem cytrynowym imiona. Po wyschnięciu imiona są nie widoczne, a umieszczone nad płomieniem świecy powolutku się ujawniają co sprawiło uczestnikom dużą frajdę. Nie mogło zabraknąć lania wosku, układania butów, rzutu monetą.  Dziecięca wyobraźnia dała o sobie znać kiedy robiliśmy cienie z przelanego wosku. Na zakończenie naszego spotkania wspólnie usiedliśmy przy stole i każdy z uczestników sam robił sobie kolację – relacjonuje kier. Biblioteki Jolanta Osińska. Bibliotekarkę wspierała P. Agnieszka Grochala kierownik świetlicy wiejskiej w Królikowie.

materiał: M. Rzeszowski

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    edi, w dniu 05-12-2018 18:30:21 napisał:

    ..a co działo się w Zamościu, bo ostatnio cisza....

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lipoliza injekcyjna
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Jadalnia / pokój dzienny
Botox
MEBLE PIOTR PASIEKA
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)