Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

07 maja 2019

Aktywni Razem w szubińskiej bibliotece. Seniorzy obejrzeli występ teatru

fot.pow

fot.pow

We wtorek 7 maja Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie# gościła seniorów zgromadzonych w Klubie Aktywni Razem działającym na co dzień przy Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szubinie. Zajęcia Klubu odbywały się w ramach projektu realizowanego przez MGOPS ze środków Unii Europejskiej.

Seniorzy w trakcie spotkania obejrzeli występ teatru amatorskiego działającego w ramach Koła Gospodyń Wiejskich w Chomętowie. Zespół  przedstawił sztukę na motywach baśni ludowej „ Złota Rybka”  spisanej w 1812r. przez braci Grimm, a adaptowanej dla potrzeb w/w przedstawienia przez  P. Elżbietę Wendland. W przedstawieniu wystąpili: Maria, Teresa i Anna Niespodziana, Ewa Lisiecka, Ewa Głowacka, Ewa Stypczyńska, Krystyna Piątek, Kazimiera Łoboda i Elżbieta Wendland. Występ aktorów nagrodzony został gromkimi brawami. W trakcie spotkania seniorzy  śpiewali chóralnie, acapella znane i lubiane piosenki  ludowe. Jednogłośnie uznana spotkanie za bardzo udane.  

materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Johny, w dniu 07-05-2019 18:11:36 napisał:

  Pierwsza reakcja...ubaw po pachy. Potem przychodzi refleksja...szacunek za to co robicie i w ogóle pokazujecie, że można się zająć czymś co dla innych jest nie do wyobrażenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia w mam nadzieję następnych projektach.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 08-05-2019 08:56:35 napisał:

  Brawo, brawo. Panie dzialaja spolecznie, bez zadnych korzysci dla siebie. Nie dlatego, zeby miec prace, tylko zeby zrobic cos dla ludzi. Brawo KGW Chometowo.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Odchudzanie
Budowa magazynów
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)