Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

23 października 2019

20-lecie integracji Samorządowego Przedszkola nr 3. Uroczystości w Szubinie

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

22 października br. obchodziliśmy Jubileusz 20-lecia integracji w # Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie.

W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Wioletta Borys-Stachowiak, Dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Rekreacji Janusz Nowakowski oraz szerokie grono dyrektorów i pedagogów z zaprzyjaźnionych placówek oświatowych w gminie. Impreza odbyła się w murach Muzeum Ziemi Szubińskiej.

Historię przedszkola w pigułce można było zobaczyć na prezentacji multimedialnej oraz na kartach pamiątkowych kronik. Zgodnie z tradycją przyjętą w 2015 r., wszystkie przedszkolaki na pamiątkę nadania placówce imienia Wandy Chotomskiej spędzają ten miesiąc pod hasłem „Wanda Chotomska dzieciom”. W ramach narodowego czytania Pani Zastępca przeczytała maluchom historyjkę Wandy Chotomskiej „Skąd się biorą dziury w serze.”

Nie zabrakło wzruszających wspomnień, życzeń oraz wesołych występów w wykonaniu przedszkolaków.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Metkownice
od 179PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Czytniki kodów kreskowych
Lakiernictwo
Żel UV 5ml
7,50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Siłownia
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)