Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

23 października 2019

20-lecie integracji Samorządowego Przedszkola nr 3. Uroczystości w Szubinie

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

22 października br. obchodziliśmy Jubileusz 20-lecia integracji w # Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie.

W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Wioletta Borys-Stachowiak, Dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Rekreacji Janusz Nowakowski oraz szerokie grono dyrektorów i pedagogów z zaprzyjaźnionych placówek oświatowych w gminie. Impreza odbyła się w murach Muzeum Ziemi Szubińskiej.

Historię przedszkola w pigułce można było zobaczyć na prezentacji multimedialnej oraz na kartach pamiątkowych kronik. Zgodnie z tradycją przyjętą w 2015 r., wszystkie przedszkolaki na pamiątkę nadania placówce imienia Wandy Chotomskiej spędzają ten miesiąc pod hasłem „Wanda Chotomska dzieciom”. W ramach narodowego czytania Pani Zastępca przeczytała maluchom historyjkę Wandy Chotomskiej „Skąd się biorą dziury w serze.”

Nie zabrakło wzruszających wspomnień, życzeń oraz wesołych występów w wykonaniu przedszkolaków.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Szafy przesuwne
Meble młodzieżowe systemowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Tonery Directions
27PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)