Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2018

„Weź, przeczytaj, oddaj”. Dzieci wysłuchały bajek i opowiadań

fot. Wioleta Markiewicz

fot. Wioleta Markiewicz

12 czerwca odbyła się XV edycja „Święta uwalniania książek”. Tego dnia rano wszystkie #grupy przedszkolne z Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie spotkały się w jednej sali, aby przypomnieć sobie zasady korzystania z półki bookcrossingowej, a następnie pracownicy przedszkola przeczytali dzieciom bajki w celu uczczenia idei czytania.

Kolejnym etapem świętowania były wizyty wszystkich grup przedszkolnych w innych szkołach, gdzie nauczycielki opowiedziały o idei bookcrossingowej, a następnie przeczytały dzieciom opowiadania i bajki. Ostatnim elementem świętowania było poobiednie czytanie bajki w ogrodzie przez panią dyrektor Lidię Zielińską, która następnie przeprowadziła kilka zabaw dogoterapeutycznych dla dzieci ze swoim psem Abi. Podczas całego dnia promowana była główna idea bookcrossingu „WEŹ, PRZECZYTAJ, ODDAJ”.

materiał: Wioleta Markiewicz

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szafy przesuwne
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Oczyszczanie twarzy
Makijaż na każdą okazję
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)