Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
15 czerwca 2018

„Weź, przeczytaj, oddaj”. Dzieci wysłuchały bajek i opowiadań

fot. Wioleta Markiewicz

fot. Wioleta Markiewicz

12 czerwca odbyła się XV edycja „Święta uwalniania książek”. Tego dnia rano wszystkie #grupy przedszkolne z Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie spotkały się w jednej sali, aby przypomnieć sobie zasady korzystania z półki bookcrossingowej, a następnie pracownicy przedszkola przeczytali dzieciom bajki w celu uczczenia idei czytania.

Kolejnym etapem świętowania były wizyty wszystkich grup przedszkolnych w innych szkołach, gdzie nauczycielki opowiedziały o idei bookcrossingowej, a następnie przeczytały dzieciom opowiadania i bajki. Ostatnim elementem świętowania było poobiednie czytanie bajki w ogrodzie przez panią dyrektor Lidię Zielińską, która następnie przeprowadziła kilka zabaw dogoterapeutycznych dla dzieci ze swoim psem Abi. Podczas całego dnia promowana była główna idea bookcrossingu „WEŹ, PRZECZYTAJ, ODDAJ”.

materiał: Wioleta Markiewicz

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
ŁÓŻKA
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Sprawdzanie geometrii kół
Meble na wymiar: szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)