Dziś mamy 18 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 września 2018

„Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”. Kolejne dwa spotkania dla seniorów

17 września 2018 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie wraz z Radą Sołecką w # Królikowie, Stowarzyszeniem „Nasz Zamość”, Stowarzyszeniem Seniorów Gminy Szubin przy współpracy z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz, Stowarzyszeniem MANKO i Polską Unią Seniorów zapraszają na dwa spotkania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”.

Mieszkańcy Królikowa i okolic otrzymują zaproszenie do świetlicy wiejskiej na godz. 14.30, natomiast mieszkańcy Zamościa i okolic do świetlicy wiejskiej w Zamościu na godz. 17.00.

Przedstawiciel Fundacji Aktywizacji Seniorów Teraz z Poznania pokaże sposoby zachęcania Seniorów do zakupu towaru, jakie stosowane są podczas pokazów i prelekcji, tzw. sprzedaży bezpośredniej. Zaprezentowane zostaną nieuczciwe procedury, triki i manipulacje sprzedawców. Za pomocą filmów instruktażowych będzie można zrozumieć mechanizmy nieuczciwych zachowań i nauczyć się obrony przed takimi praktykami.

Spotkania szkoleniowe z cyklu „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” zrealizowane zostaną ze środków FIO dla osób powyżej 60 roku życia.

Po szkoleniu będzie istniała możliwość rozmowy z przedstawicielami Stowarzyszenia Seniorów Gminy Szubin, Rady Seniorów Gminy Szubin, pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie, w tym m.in. skonsultowania planów Gminnego Programu Miasto i Gmina Szubin Przyjazne Seniorom.

Zapraszamy.

materiał: MGOPS Szubin

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 8 (8)

    Martin, w dniu 13-09-2018 14:06:13 napisał:

    A tym czasem w Ośrodku Sportu i Rekreacji , (TKKF) w Szubinie takie prezentacje oszustów odbywają się kilka razy w roku na małej sali. Jak nie cudowne koce to super garnki lub masażery które leczą wszystko tylko nie głupotę.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesne zabiegi laserowe
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Pokój dzienny/ jadalnia
Sprawdzanie geometrii kół
Budowa stanu surowego
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)