Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 września 2018

„Sprzątanie Świata”. Maluchy poznały zasady segregacji i recyklingu odpadów

foto: pow

foto: pow

21.09.2018r przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie # brały udział w ogólnopolskiej akcji „sprzątania świata”.

Tego dnia w przedszkolu zostały przeprowadzone zajęcia  dotyczące segregowania  odpadów komunalnych i recyklingu. Dzieci z zainteresowaniem i chęcią brały udział w zajęciach, które miały na celu podejmowanie wszelkich działań służących dbałości o środowisko, w którym żyjemy.

W akcji brały udział wszystkie grupy przedszkolne. Przedszkolaki utrwaliły sobie kolory pojemników, do których należy wrzucać posortowane odpady. Główną atrakcją tego dnia było  sprzątanie „ Naszej Ziemi”, nad którym cały czas czuwały nauczycielki, dbając o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie przedszkolaki otrzymały  rękawiczki  i worki na odpady. Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie.

Akcję przeprowadzono dzięki współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska naszego miasta, który zaopatrzył  przedszkolaki w rękawiczki i worki do segregowania odpadów.

Materiał:  PS 3 Szubin

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Wulkanizacja
Sprzedaż opon
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Metkownice
od 179PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)