Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

„Narkotyki i dopalacze zabijają”. Policjanci promowali kampanię w szkole

fot. powierzone

fot. powierzone

Wczoraj, 16 maja policjanci zajmujący się w nakielskiej komendzie profilaktyką spotkali się z # uczniami w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie.# Zajęcia przeprowadzono dla uczniów klas IV – VIII.

Wczoraj, 16 maja policjanci zajmujący się w nakielskiej komendzie profilaktyką spotkali się z uczniami w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie. Zajęcia przeprowadzono dla uczniów klas IV – VIII.

Prowadzący spotkanie sierż. szt. Zofia Wrzeszcz i sierż. szt. Marcin Pilch omówili wiele ważnych kwestii. Mowa była o przepisach ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich regulujących odpowiedzialność prawną młodych ludzi za łamanie prawa ze wskazaniem, że sprawy nieletnich rozstrzyga sąd rodzinny.

Wiele uwagi poświęcono także profilaktyce uzależnień. Prócz omówienia katalogu kar, jakie grożą młodzieży za posiadanie zabronionych środków, policjanci informowali też, jak niebezpieczne dla życia i zdrowia są środki psychoaktywne i jak tragiczne w skutkach może okazać się eksperymentowanie z nimi. Spotkanie z uczniami zostało zorganizowane w ramach promocji kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska/KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ccc, w dniu 21-05-2019 18:43:41 napisał:

    A co to za różnica kto będzie rządzić. Czy to coś zmieni?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Mikrodermabrazja
Meble młodzieżowe systemowe
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Oczyszczanie twarzy
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)