Dziś mamy 24 czerwca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
10 marca 2018

„Las wyłonił się zza drzew”. To motto tegorocznej edycji konkursu plastycznego

fot. Nadleśnictwo Szubin

fot. Nadleśnictwo Szubin

Ogłoszono XII edycję konkursu "Leśne Impresje" organizowanego przez Nadleśnictwo Szubin.

„Las wyłonił się zza drzew” to tegoroczne motto przewodnie konkursu.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół znajdujących się na naszym terenie. W zeszłorocznej edycji do Nadleśnictwa wpłynęło 80 prac z czternastu szkół, w dwóch kategoriach konkursowych: forma przestrzenna oraz malarstwo.

Już od wielu lat konkurs cieszy się dużym zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli, dlatego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz rozpoczęciem, już od dzisiaj, tworzenia niezwykłych dzieł. Jak co roku, dla laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Termin nadsyłania prac upływa 10 maja 2018 r. Regulamin znajduje się w plikach do pobrania.

materiał: Jakub Sokołowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu Leśne impresje XII edycja.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)