Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

27 listopada 2017

„Kurczak w domu i w szkole, nie tylko w rosole”. Sprawdź regulamin konkursu kulinarnego

KPODR w Minikowie wraz z Krajową Federacją Hodowców Drobiu i Producentów Jaj organizuje # konkurs kulinarny pt. „Kurczak w domu i w szkole, nie tylko w rosole”.

  Głównym celem konkursu jest promocja mięsa drobiowego oraz zdrowego sposobu odżywiania się. Do konkursu zaprosiliśmy uczniów szkół z województwa kujawsko-pomorskego kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Spotkaliśmy się z dużym odzewem i w chwili obecnej  mamy już komplet zgłoszeń. Konkurs będzie składał się z dwóch etapów: eliminacji (4, 5 i 6 grudnia)  i finału (8 grudnia).

Oprócz zmagań  konkursowych, proponujemy młodzieży możliwie  wiele atrakcji, min. pokazy kulinarne i wykład dietetyka. Zwycięskie szkoły otrzymają cenne nagrody, natomiast każdy z uczestników konkursu otrzyma upominek. Pokazy kulinarne oraz sam konkurs będą prowadzone przez znakomitych kucharzy, pana Krzysztofa Leśniewskiego, autora książki „ Kuchnia Pałucka”, oraz pana Krzysztofa Grześkowiaka. W skład finałowego Jury wejdzie międzynarodowy sędzia pani Walentyna Jałocha, znana z programu „Europa da się lubić”. Konkurs objęty jest także opieką Bydgoskiego Kuratora Oświaty. Poszczególne etapy konkursu wraz z finałem zostaną przeprowadzone w naszym Centrum Dziedzictwa Kulinarnego, które przystosowane jest do organizacji tego rodzaju imprez.

materiał: Sławomira Mitłaszewska
 

Oceń artykuł: 4 2
Pliki do pobrania
REGULAMIN konkursu kulinarnego.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprzedaż opon
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Siłownia
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Budowa stanu surowego
Nowoczesne zabiegi laserowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)