Dziś mamy 24 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2019

„Bezpieczny i przyjazny region”. 22 uczniów z naszego powiatu wzięło udział w II etapie

fot.pow

fot.pow

W dniu 11 stycznia 2018 roku został przeprowadzony II etap# IX Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”.

Do intelektualnych zmagań przystąpiło 125 uczniów z całego województwa. 15 najlepszych spotka się w marcowym finale. Intelektualne zmagania młodzieży rozpoczęły się o godzinie 10.00 w budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przy ul. Dekerta 26. Z naszego powiatu do testu wiedzy łącznie przystąpiło 22 uczniów z  I LO im. B Krzywoustego w Nakle nad Notecią, ZSP im. St. Staszica w Nakle nad Notecią, LO im. K.Libelta w Kcyni, ZST w Kcyni, ZSP im. Prof. E. Chroboczka w Szubinie.

materiał: Agnieszka Warmke

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    gucci, w dniu 22-01-2019 16:56:00 napisał:

    XDDD

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elewacje
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Lakiernictwo
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)