Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

28 lutego 2019

„Bezpieczne zabawy zimowe”. Rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego

fot.pow

fot.pow

25 lutego 2019 roku w Szubińskim Domu Kultury# odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej gminnego konkursu plastycznego „Bezpieczne zabawy zimowe”, którego organizatorem było Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie.

Konkurs był adresowany do 3,4, 5 i 6 letnich dzieci z placówek oświatowych gminy Szubin. Organizatorki dokonały otwarcia wystawy, przywitały małych artystów i ich rodziców.  Celem konkursu było: wdrażanie dzieci do zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, wyzwalanie zdolności twórczych u dzieci, wzbogacanie doświadczeń plastycznych oraz promocja młodych talentów. Na konkurs wpłynęły 82 prace z różnych placówek naszej gminy. Jury oceniło prace w dwóch kategoriach: 3-4 latki i 5-6 latki. Nagrodzono dziesięć prac przyznając w każdej kategorii: pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz dwa wyróżnienia. Wystawę prac można oglądać w Szubińskim Domu Kultury do poniedziałku tj. 4 marca 2019 r.

 materiał:  PS nr 3 w Szubinie

                                                                                                                                       

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Meble łazienkowe
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Naczepa platforma
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Meble pokojowe
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)